Śmierć w Ostrzeszowie, udar w Dobrzycy [ZDJĘCIA, WIDEO]

0
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Nie żyje około 55-letni mężczyzna, u którego doszło do zatrzymania akcji serca. Mimo reanimacji nie dało się go uratować. Lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon. Przed południem LPR przetransportował do szpitala w Koninie około 70-letniego mężczyznę, który dostał udaru w samochodzie zaparkowanym na ul. Koźmińskiej w Dobrzycy.

Niezwykle intensywną Wielką Sobotę mają ratownicy medycznie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przed południem zostali wezwani do Dobrzycy, gdzie w jednym z samochodów zaparkowanych na ul. Koźmińskiej zasłabł około 70-letni mężczyzna. Na miejsce wezwano straż pożarną i Ratownika 21 z Michałkowa. Po zbadaniu go przez lekarza, strażacy przetransportowali pacjenta wozem bojowym do helikoptera, który wylądował na terenie kościoła.

CZYTAJ: Karetka dla kępińskiego szpitala. To dar od myśliwych! [ZDJĘCIA]

Jak informuje Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mężczyzna doznał udaru i został przetransportowany do szpitala w Koninie.

Kolejna interwencja miała miejsce w Ostrzeszowie, gdzie LPR wraz ze strażą pożarną zostali wezwani do jednego z mieszkań. – Mężczyzna stracił przytomność i doszło do zatrzymania akcji serca. Do czasu przybycia ratowników medycznych, strażacy prowadzili kwalifikowaną pierwszą pomoc. Niestety, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon ok. 55-letniego mężczyzny – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Zobacz akcję służb ratunkowych w Dobrzycy

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick