Schetyna: zależy nam na Ostrowie Wielkopolskim

18
W poniedziałek Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska) i Katarzyna Lubnauer przedstawili kandydata na prezydenta Koalicji Obywatelskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jest nim Damian Grzeszczyk, 36-letni adwokat z Ostrowa Wielkopolskiego, bez doświadczenia samorządowego. Ale taką właśnie politykę obrała koalicja utworzona przez Platformę i .Nowoczesną - stawianie na ludzi młodych, spoza środowiska.

Cieszymy się, że osoba z zewnątrz, także spoza polityki, z dużym bagażem doświadczeń poprowadzi naszą koalicję miejmy nadzieję do wygranej w wyborach – powiedział w poniedziałek w ostrowskim N Klubie Grzegorz Schetyna.

Te wybory są bardzo ważne. Jestem przekonana, że nasz kandydat Damian Grzeszczyk potrafi uzyskiwać dobre wyniki w pozyskiwaniu środków europejskich i podnoszenia warunków życia. Ostrów Wielkopolski potrzebuje zmian – dodała Katarzyna Lubnauer z .Nowoczesnej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

  1. Zależy wam na Ostrowie dlatego wstrzymaliście budowę obwodnicy, którą dokończyły „wsteczne” pisiory. Ale przecież rozwój infrastruktury miasta jest wbrew interesom Niemców, którzy kiedyś je zbudowali, za co powinniśmy być im dozgonnie wdzięczni! Oczywiście nie zapominając o przyjęciu Polski do Unii Europejskiej za zgodą zachodnich sąsiadów. Stwarzając z naszego kraju jakąkolwiek konkurencję dla Niemiec PiS szkodzi relacjom na linii „białe murzyny” – Naród Panów!!!

  2. Jakby zależało, to by kandydat lepszy był. Kto go wymyślił powinien zostać Platformy wyrzucony za sabotaż. Czy kandydaci do rady miasta tego samego pokroju będą?

  3. Od razu widać z kim sympatyzuje portal i nasza lokalna „telewizja”. Po co niby spoty Szejnfelda w Proarcie?? – logiczne 🙂

  4. Wy się wszyscy przyzwyczailiście, że każde medium musi się opowiadać za daną opcją. Ja na tym portalu nie zauważyłem tego aby promowali kogoś bardziej czy mniej, podobnie mają w tv. Przecież jeżeli PO kupiło sobie u nich reklamę i spot, to oni to puszczają, bo z tego żyją. Gdyby podobny materiał wykupił PiS też by puszczali.

  5. ,,Kandydat, który jest jednym z Nas” mów za siebie! z takim podejściem do spraw zwykłych obywateli jakie ma albo miał (wybory) ten Pan to ja dziękuję bardzo takiego włodarza to po 1 po drugie Identyfikacja z PEŁO czyli ściągniecie tej stagnacji i afer nie dzięki!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick