Róża Thun przyjedzie do Kalisza

6
Fot. fanpage Klubu Obywatelskiego Kalisz
Europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Thun przyjedzie na spotkanie z mieszkańcami Kalisza. Odbędzie się ono w piątek, 1 lutego o godz. 17:30 w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej.

Spotkanie z posłanką do Parlamentu Europejskiego Różą Thun po raz pierwszy wybraną do Europarlamentu w czerwcu 2009 roku odbędzie się w Kaliszu w piątek, 1 lutego o godz. 17.30. Eurodeputowana kilka miesięcy po unijnych wyborach wstąpiła do Platformy Obywatelskiej, z którą jest związana do dzisiaj.

W przeszłości była m.in. działaczką społeczną i dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Po ponownym wyborze do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku została przewodniczącą gruby roboczej ds. jednolitego rynku cyfrowego. Angażuje się także w inicjatywę działającą na rzecz przekształcenia Unii Europejskiej w federację.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Współczuję. Gościć Targowicę to dopiero „przyjemność”. Będzie nieźle o języku miłości i miłości do Niemiec i Brukseli. W Muzeum, to dopiero miejsce na Targowicę!!!

    • „Bóg mi daje, Bóg mi odbiera wczoraj…”. Chociaż tej pani Bóg nie miał czego odbierać bo jej nic nie dał.

  2. Jak już będzie w Kaliszu, to niech ją dyrektor Banach albo bojownik o wolność i demokrację Wójcicki ściągnie do Ostrowa. Chętnych ostrowian na udział w spotkaniu przecież nie zabraknie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick