PROMAX ma lekarstwo na jesienne dni – pasmo odkodowane!

1
W październiku zapraszamy abonentów firmy PROMAX do skorzystania z pasma odkodowanego na kanałach FOX oraz Disney Junior. To sposób na poradzenie sobie z jesienną szarugą i krótkimi dniami. Na pewno znajdziecie w ramówce odkodowanych kanałów coś dla siebie! Akcja trwa do końca października!

PROMAX odkodował programy FOX na kanale 47 oraz Disney Junior na kanale 101. „To nie koniec niespodzianek już wkrótce na naszym Fb zostaną ogłoszone dwa konkursy, kierowane do dwóch różnych grup wiekowych. Zapraszamy na nasz facebookowy fanpage informuje PROMAX.

Ci, którzy nie skorzystali jeszcze z usług firmy PROMAX, mogą uzyskać informacje pod numerem telefonu: 62 735 31 11.

Na kanale FOX oraz Disney Junior są już dostępne wyjątkowe premiery:

Szpital New Amsterdam (sezon 3)
PREMIERA: FOX, środa 13 października o godz. 22:00

Nowe odcinki pojawią się po raz pierwszy w Polsce i to wyłącznie na kanale FOX. Dyrektor medyczny dr Maks Goodwin (Ryan Eggold) i jego inspirujący zespół lekarzy i pielęgniarek powracają w trzecim sezonie niezwykle emocjonalnego dramatu medycznego „Szpital Nowy Amsterdam”. W najnowszej części, zaangażowanie Maksa i jego zespołu w naprawę zepsutego systemu opieki zdrowotnej ponownie zostaje wystawione na próbę. Tym razem wyzwaniem okazuje się walka z globalną pandemią Covid-19. Bez względu na przeszkody, jakie napotykają na swojej drodze, niezmiennie pozostają pełni nadziei i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej.

Spidey i Super-Kumple
PREMIERA: Disney Junior, sobota 16 października o godz. 10:00

Serial „Spidey i Super-Kumple” opowiada historię Petera Parkera, Milesa Moralesa i Gwen Stacy, którzy razem tworzą Drużynę Spidey i wyruszają na heroiczne przygody, aby chronić swoją społeczność. Młodzi bohaterowie łączą siły z Hulkiem, Ms Marvel i Czarną Panterą, aby pokonać wrogów takich jak Rhino, Doc Ock i Green Goblin. Seria skierowana do najmłodszych i ich rodzin ukazuje znaczenie pracy zespołowej i pomagania innym oraz podkreśla tematy przyjaźni, współpracy i rozwiązywania problemów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick