DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Powstanie kolejny Dom Chłopaków w Broniszewicach!

Ubiegłoroczna budowa Domu Chłopaków w Broniszewicach pozwoliła poznać tamtejsze siostry, jako szalone i uparte kobiety, które dla swoich podopiecznych są w stanie zrobić naprawdę wiele. Chcąc dać swoim podopiecznym nowy dom, rozpoczęły zbiórkę pieniędzy, a hojność ludzka zaskoczyła wszystkich. Zebrały ponad 6 milionów złotych, co pozwoliło na utworzenie raju na ziemi dla 56 niepełnosprawnych podopiecznych.

Ponad rok po otwarciu Domu Chłopaków w Broniszewicach, siostry postanowiły przekazać wszystkim kolejną niespodziankę – zaczynają budowę kolejnego domu!

„Od momentu, jak zbudowany został Dom Chłopaków odbieramy bardzo dużo telefonów z prośbą o przyjęcie dzieci. Niestety za każdym razem musimy odmawiać, bo nie było i nie ma nowych miejsc. Co robić, Boże? Przydałby się nowy dom! Tak rozmawiałyśmy z naszym szefem z góry! Aż tu nagle pojawił się człowiek, który ma pragnienie sfinansowania całej budowy tego domu! I pragnie zostać anonimowy. Jego słowa: Niech siostry się nie martwią. Wszystko, dosłownie wszystko, co dotyczy tego nowego domu: od zakupu działki, przez budowę domu, ogrodzenie, trawniczki, aż po ostatni fotel w pokoju chłopców będzie sfinansowane.” – czytamy na Facebooku Domu Chłopaków w Broniszewicach.

Darczyńca obserwował zeszłoroczną budowę i postanowił wesprzeć właśnie pingwiny z Broniszewic.

https://www.facebook.com/dpsbroniszewice/posts/2668895126506663?__xts__[0]=68.ARBTz2BKcY80HfhJxb7AnIJcg-ztejDlCscw3ApJspv56XThMTp12cTDUyGMfhtjrwKx7oocv7T3jdGHJbv5-BPkPfkPghVsxt8X4VZFK6P8JoCiVdYaI0mMeA6sKZUXAPGo0CU1KUoXxIQiVT1aQd2Sv6mKD4jXzbXw1qyZ0BrY9bgu2xM0LNOxFexguu8dphWCYNTov8CbluXGy2pfuDbsh1dntkkumByNqDvoGIMqk9J4Gp9rmoehfaf87iPvia1VEqU90r7GIJr8KkhUdS247puPBRbdjVGim11Ktxt9YWJBsVvMztf876W5GtyOTdiT9Oi0byuZfPoO_VNCBAks3g&__tn__=-R

 

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • C
  C

  środa, 18 września, 2019

  Le poeksperymentować

  Lepiej niża na rydzyla

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz