Podwójne derby w IV lidze i mecz lidera z ekstraklasowymi piłkarzami

2
Podwójne derby czekają kibiców śledzących zmagania w IV lidze. W Nowych Skalmierzycach Pogoń podejmie Victorię Ostrzeszów, a Polonia Kępno będzie chciała urwać punkty wracającej do dobrej formy Centrze Ostrów Wielkopolski.

Liderzy III, IV i V ligi będą chcieli się zrehabilitować za kiepską postawę w ostatniej kolejce, w której solidarnie stracili punkty. Jarota Jarocin powalczy o punkty z Chemikiem Police. Jak mówi trener JKS-u Piotr Garbarek, to rywal w zasięgu. Ma trzy punkty przewagi i też nie błyszczy w obecnym sezonie. Ostatnie dni na treningach jarocińskiej drużyny były w dużej mierze podporządkowane rozmowom z zawodnikami, którzy – można odnieść takie wrażenie – są przybici po ostatnich niepowodzeniach. Teraz wszystko ma wyglądać lepiej niż w ostatnich tygodniach. Boisko zweryfikuje, jaka jest rzeczywistość.

LKS Gołuchów stoi natomiast przed bardzo trudnym zadaniem stawienia czoła piłkarzom Tarnovii Tarnowo Podgórne wzmocnionej graczami, którzy w przeszłości występowali w Ekstraklasie. Najciekawszym meczem w V lidze będzie prawdopodobnie starcie Stali Pleszew z Astrą Krotoszyn. To kolejne derby w naszym regionie w ten weekend. Będzie zatem co oglądać.

Szerszą zapowiedź kolejki prezentujemy w materiale wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick