Piłkarze Ostrovii po pierwszych treningach i sparingu z Centrą

0
Zespół prowadzony przez Marcina Kałużę także wrócił już do treningów, przygotowując się do rundy wiosennej. Pierwsza część sezonu nie była zbyt udana dla biało-czerwonych, więc zimą ostrowianie podkręcili śrubę, licząc na efekty w najbliższych meczach. Ostrovia wróci do gry o punkty na boiskach czwartej ligi meczem w Opatówku.

Już od kilkunastu dni Towarzystwo Piłkarskie Ostrovia 1909 przygotowuje się na ostrowskich obiektach do drugiej części sezonu czwartej ligi. Piłkarze pod okiem Marcina Kałuży pracują nad wytrzymałością oraz siłą. Pojawiają się także elementy taktyczne. Biało-czerwoni mają za sobą także już pierwszy sparing w nowym roku.

Ostrovia w minioną sobotę miała zagrać w Jarocinie z Piastem Kobylin, jednak do tego meczu nie doszło. W okresie zimowym w wielu klubach są przetasowania kadrowe, więc dobry sparingpartner jest na wagę złota.

Ostatecznie doszło do spotkania dwóch ostrowskich zespołów. Centra w meczu zorganizowanym za pięć dwunasta okazała się lepsza od Ostrovii, wygrywając 2:1.

Teraz przed Ostrovią sparing z Victorią Ostrzeszów. Trener jak i piłkarze są pełni nadziei, że to spotkanie będzie wyglądać już inaczej – lepiej. Ostrovia po pierwszej rundzie sezonu zajmuje w tabeli czwartej ligi dopiero piętnaste miejsce z siedmioma zwycięstwami na koncie.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick