Ostrów. Ukradł zlewozmywak, drabinę i dwa rowery. Grozi mu 5 lat więzienia

0
Fot. archiwum
Dwa rowery, zlewozmywak i drabinę ukradł 29-letni mężczyzna, który wpadł właśnie w ręce policji. Teraz czeka go sprawa w sądzie. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

800 zł były warte zlewozmywak i drabina, które padły łupem 29-letniego złodzieja, który zdecydował się ukraść te przedmioty z jednej z posesji na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. W tym samym czasie do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wpłynęło zgłoszenie o kradzieży dwóch rowerów, których wartość oszacowano na 1,5 tys. zł.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Jak ustalili funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, obu kradzieży mógł się dopuścić w miniony wtorek ten sam mężczyzna. – Kryminalni odzyskali już część skradzionego mienia – zlewozmywak, który zwrócono prawowitemu właścicielowi. Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 29-latek, w tym miesiącu ukradł również inny rower, który również został przez niego sprzedany. Policjanci odzyskali oba jednoślady, które powróciły już do właścicieli – mówi nadkom. Krzysztof Kula z ostrowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży sprzętu o wartości powyżej 2 tys. zł. Teraz za zuchwały czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ: Policjant w cywilu po raz czwarty zatrzymał sklepowego złodzieja

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick