Oni wygrali bukiety na Dzień Matki! [WYNIKI KONKURSU]

0
Zdjęcie poglądowe | Fot. Pixabay
Ogłaszamy wyniki konkursu z okazji Dnia Matki. Do rozdania mieliśmy cztery bukiety o wartości 50 zł każdy, które w niedzielę 26 maja będzie można odebrać we wskazanej przez nas kwiaciarni.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybrała cztery, które poszczególnym członkom spodobały się najbardziej i to ich autorzy będą mogli odebrać w niedzielę 26 maja bukiety o wartości 50 zł każdy, które wręczą swoim Mamom.

Sponsorzy bukietów ufundowanych w konkursie:

Zwycięzcy konkursu „Wygraj bukiet dla mamy”:

Jakub Śmiech (bukiet do odbioru w Kwiaciarni „Różana” – ul. Różana 27, Ostrów Wielkopolski)
Odpowiedź konkursowa:
Mam na imię Leon i mam 2 lata. Piszę te słowa razem z tatą. Bardzo chciałbym, aby jeden z bukietów trafił do rąk mojej Mamy jako nasze podziękowanie za wszystko, co dla mnie robi 🙂

2 lata to może jeszcze niedużo, ale mam już wiele pięknych wspomnień z moją Mamą. Nie potrafię wskazać jakiegoś szczególnego, bo wszystkie były niezwykłe. Mama była ze mną, gdy rok temu w moim pokoju stawiałem swoje pierwsze kroki – i zawsze dzielnie łapała mnie, aby uchronić przed upadkiem. To właśnie Mama pomogła mi zdmuchnąć pierwszą świeczkę na moim urodzinowym torcie, bo sam nie dałbym rady. A dwa tygodnie temu dwie świeczki też dmuchaliśmy wspólnie:) Doskonale pamiętam również nasz pierwszy wyjazd wakacyjny i wspólne kąpiele z Mamą w jeziorze. Z radością wspominam nasze wielogodzinne zabawy w parku i wspólne karmienie kaczek. Do kolekcji naszych najpiękniejszych wspomnień chciałbym też dopisać to, jak wręczam Mamie piękny bukiet z okazji Jej Święta 🙂

Daria Banachowicz (bukiet do odbioru w Kwiaciarni Wioletta – ul. Radłowska 13A, Ostrów Wielkopolski)
Odpowiedź konkursowa: Moja najpiękniejsze wspomnienie to moment w którym moja mama powiedziała mi że mnie kocha. Od kiedy pamietam nigdy moja mama nie mowila mi że mnie kocha. Strasznie mi tego brakowalo, dlatego też swoim dziecią codziennie to mówię. Aż pewnego dnia napisałam do mamy sms, takiego normalnego i dopisalam Kocham Cie i w odpowiedzi dostalam Też Cię Kocham. Może to banalne wspomnienie lecz dla mnie jest wyjątkowe, a sms zachowalam do dzisiaj a minęło jakies pół roku.

Natalia Bujakiewicz (bukiet do odbioru w Kwiaciarni Magnolia – ul. Gimnazjalna 21, Ostrów Wielkopolski)
Odpowiedź konkursowa: Moja mama, pewnie jak każda mama dla swojego dziecka robi wszystko. Mogłabym napisać, że dziecistwo było usłane różami przez moja mamę dla mnie ale to też nie wielki moment w Naszym życiu. Dla mnie najważniejsza chwila był telefon mojej mamy, tuż po urodzeniu mojego syna. To jaką więź poczułam z nią, było niesamowite. Siła jaką mi dała do dalszego działania była ogromna. Chyba nigdy wcześniej nie czułam się aż tak z nią związana. Dziękuję jej za każdą naganę i każdą pochwalę. Dzięki niej jestem kobietą, która wie, że da radę.

Anna Idczak (bukiet do odbioru w Kwiaciarni Magnolia – ul. Gimnazjalna 21, Ostrów Wielkopolski)
Odpowiedź konkursowa: Najpiękniejsze wspomnienie związane z moją mamą pochodzi z niedawnego okresu, gdy byłam jeszcze na studiach . Bardzo stresowałam się nadchodzącymi egzaminami, mimo iż byłam do nich przygotowana trema mnie zżerała od środka. Moja mama wówczas zabrała mnie na „kobiecy weekend” w góry, bym mogła się wyluzować, na chwilę zapomnieć o wszystkim. Spędziłam wtedy z nią najlepszy czas, czując się bezpiecznie, w otoczeniu kogoś z kim rozmowom nie ma końca. To ona wtedy dała mi spokój i siłę, wspierała i dodała otuchy, za co jestem bardzo wdzięczna. Myślę że dzięki niej robię teraz to co robię, osiągnęłam wiele. Dziękuję mojej kochanej mamie za to i za wiele więcej.

* pisownia oryginalna

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick