DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Okulistyka w ostrowskim szpitalu oficjalnie otwarta!

Oddział zapewni większy komfort nie tylko pacjentom, ale także kadrze medycznej. – Jest to duży skok cywilizacyjny i duży plus dla zakresu usług jakie świadczy ostrowski szpital – mówi Dariusz Bierła, dyrektor ostrowskiego szpitala.

Aktualnie na oddziale pracuje czterech lekarzy i osiem pielęgniarek. Zabiegi wykonywane są codziennie, nawet w weekendy, jeśli jest taka potrzeba. Operacje zaćmy są nielimitowane, co oznacza, że za każdy zabieg koszty pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia. – Zaćma jest chorobą powszechną i zapotrzebowanie na operacje jest bardzo duże. Przyjeżdżają do nas pacjenci nie tylko z Ostrowa, ale także z miejscowości znacznie oddalonych od miasta – powiedział Bartosz Harasimowicz, kierownik Oddziału Okulistycznego.

Koszt budowy Oddziału Okulistycznego to ponad milion złotych.

Napisz do autora

Komentarze (7)
 • Z
  Zibi

  czwartek, 28 listopada, 2019

  BRAWO…..

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowianin

  czwartek, 28 listopada, 2019

  A bez tego kaznodzieji to nie można otworzyć tego oddziału?

  Odpowiedz
 • O
  Ona

  piątek, 29 listopada, 2019

  Wszyscy wola się leczyć w innych szpitalach np w Pleszewie. Panie Rajski i odwladny pośle Ławniczak powiedzcie dlaczego. Propaganda. To jak z kardiologia sprzęt jest, ale nie ma kto leczyć. I ten wasz tarchalski. Pacjenci od dawna są złe traktowani w ostrowskim szpitalu. Rajski i Ławniczak to jest zagadka.

  Odpowiedz
 • A
  andrzej

  piątek, 29 listopada, 2019

  czy bedzie tam dr(?) M ?

  Odpowiedz
 • DO
  do Ona

  piątek, 29 listopada, 2019

  Pracując w tym szpitalu nie odczuwam braku pacjentów!
  Nie chcą sie leczyć w ostrowie? Szczególnie widać to w kolejkach na nocną świąteczną opiekę medyczną a i chętnych na Sor też nie brakuje…mówi Pani ze do Pleszewa jeżdżą? A Położnictwo w tym roku bije rekordy w przyjęciach rodzących w naszym regionie, ciekawe ma pani statystyki.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz