Oglądaj finałowy sezon „Gry o tron” razem z Promax!

1
Fani serialu "Gra o tron" musieli długo czekać. W końcu kanał HBO ogłosił datę premiery finałowego, ósmego sezonu, który startuje już 15 kwietnia!

„Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć. Wszystko #ForTheThrone”- takie hasło zapowiada ósmy, finałowy już sezon Gry o tron.

Hit kanału HBO uznawany jest za jedną z najlepszych telewizyjnych produkcji wszech czasów. Z każdym kolejnym odcinkiem, widz coraz bardziej wciąga się w historię rodów, które walczą o władzę. Trzyma w napięciu od pierwszej, aż po ostatnią minutę.

Finał sezonu trzymany jest w ścisłej tajemnicy. Ekipa pracująca nad produkcją nikomu nie zdradziła jak przebiegać będzie ostatni sezon i jaki będzie jego koniec. Nawet fani, którym udało się podejrzeć ekipę serialową nie wiedzą czego się spodziewać. Dla bezpieczeństwa nagrano kilka wersji rozstrzygających scen.

Już w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku odbędzie się premiera 1 odcinka. My móc cieszyć się dostępem do ekscytującej rozrywki zachęcamy do zakupu pakietu HBO już od 19,90 zł.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick