Odkryj zalety materaców hybyrdowych na przykładzie materaca Hilding dance

1
Odkryj zalety materaców hybyrdowych na przykładzie materaca Hilding dance
Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrany materac zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Na rynku obecnie jest wielu producentów, którzy oferują produkty wysokiej jakości.

Jednak co wybrać? Materac z pianki wysokoelastycznej czy może kieszeniowy? A może postawić na coś zupełnie innego? Obecnie coraz większe zainteresowanie budzą materace hybrydowe, które zapewniają maksimum komfortu i bazują na najnowszych technologiach. Czym właściwie jest materac hybrydowy i dlaczego warto go wybrać? Sprawdź, jakie zalety ma to rozwiązanie.

Materace hybrydowe – co to takiego?

Materace hybrydowe zaliczane są do produktów z tzw. górnej półki. Łączą one w sobie bowiem zalety co najmniej dwóch rodzajów materaców. Zazwyczaj pod pojęciem materac hybrydowy kryje się produkt, w którym połączone zostały najlepsze cechy materacy sprężynowych (kieszeniowych) oraz piankowych. Materac taki będzie składał się z kilku warstw pianki oraz sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach. Taki układ sprawia, że materac jest bardzo wysoki w porównaniu do innych materacy. W zależności od modelu jego wysokość może sięgać nawet ok. 30 cm, co warto uwzględnić, planując jego zakup. Taka konstrukcja i wysokość znacznie wpływają na poprawę komfortu codziennego nocnego wypoczynku. Wskazuje się również na to, że taka budowa materaca korzystnie wpływa na jego wytrzymałość.

Dlaczego warto zdecydować się na materac hybrydowy?

Jak to zostało wyżej wspomniane, materace hybrydowe łączą w sobie zalety dwóch typów materacy – piankowych i kieszeniowych. Dzięki swojej konstrukcji mogą być używane przez długie lata bez uszczerbku na ich jakości. Pianka bardzo dobrze podpiera ciało na całej jego długości. Jest to też materiał, który zapewnia dobrą cyrkulację powietrza w czasie snu, co zmniejsza ryzyko przegrzewania się podczas spania. Dzięki temu, że w dolnej partii materaca znajdują się wysokiej jakości sprężyny, materace te dobrze wspierają kręgosłup, a także wytrzymują wysokie obciążenia. Dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako materace dla dwóch osób, a także dla użytkowników o większej wadze. Warto tutaj również wspomnieć o właściwościach antyalergicznych tego typu materacy. Są one też polecane dla osób cierpiących na bóle pleców. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie sleepinghouse.pl.

Materac hybrydowy Hilding dance – poznaj jego największe zalety

Doskonałym przykładem materaca hybrydowego jest Hilding dance. Wykonany jest on z pianki wysokoelastycznej, FlexiFoam oraz FloFom. Dzięki czemu daje bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Co więcej, na całej długości podzielony na 7 stref twardości, dzięki czemu wsparcie jest jeszcze lepsze dla poszczególnych odcinków kręgosłupa. Materac charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo klient otrzymuje na niego aż 15 lat gwarancji. Materac jest też łatwy w utrzymaniu w czystości, gdyż jego zewnętrzny pokrowiec można bezpiecznie prać w pralce w 40 stopniach Celsjusza. Pokrowiec wyposażony jest też w wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie materaca.

Artykuł powstał przy współpracy z https://www.zdrowykregoslup.pl/.

lukasz.wojcieszek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Hamstwo dobrze wiecie ze Hilding firma z Poznania to w Polsce najwiekszy konkurent com40 a wy w lokalnym portalu ich produkt reklamujecie… Hamstwo

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick