Oblężenie ostrowskiego basenu. Jednego dnia odwiedziło go ponad 2400 osób!

5
Fot. Basen Olimpijska
Takiego oblężenia ostrowski basen nie przeżywał dawno. Tylko 26 czerwca odwiedziło go ponad 2400 osób. "Słoneczna pogoda sprawiła, że wielu ostrowian szukając ochłody odwiedziło już nasz basen. Cieszymy się, że tak dobrze się bawicie" - czytamy na fanpage'u Basenu Olimpijska.

Rekordowe upały i temperatura przekraczająca w cieniu 35 stopni Celsjusza sprawiły, że mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego szukali wytchnienia. Wielu z nich znalazło go na basenie, gdzie kąpiel i miejsce pod parasolami były tym, co cieszyło się największym zainteresowaniem. Okazuje się, że miasto szykuje niespodziankę dla amatorów wypoczynku na terenie kompleksu Olimpijska. “O kolejnej atrakcji opowiem Wam w najbliższych dniach” – informuje na fanpage’u prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Przypomnijmy, że w tym roku na terenie obiektu pojawiło się już kilka nowych elementów, które zostały kupione m.in. dzięki sugestiom użytkowników basenu. Mowa o nagłośnieniu, parasolach o rozmiarach 3×3 metry, pufach, meblach i dodatkowych leżakach.

ZOBACZ TEŻ: Darmowe autobusy dla dzieci i młodzieży przez całe wakacje

W piątek 28 czerwca basen zostanie otwarty o 12.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  • 10
   15

   Nie tak jak inne inwestycje… Widział ktoś raport dotyczący kosztów utrzymania basenu i jego przychodów(ile dokładamy do interesu co roku?)

 1. 15
  2

  Ja pierdziele,jakie to inne inwestycje są ważniejsze od bezpiecznej zabawy w wodzie dzieci i młodzieży? Co,na Piaskach mogą się kąpać,to nic że któreś się utopi.Co za brednie o raportach.Wyłącz w domu prąd i wodę,będzie taniej i nie będziesz dokładać do interesu elektowni i spólek wodociągowych.Tak swoją drogą ,jakie to te inne inwestycje?

 2. No i super, tylko innego ośrodka bezpiecznego wypoczynku nad wodą w Ostrowie nie ma to basen oblężony. W latach 50 też był oblężony bo był jedyny basen w okolicy jak teraz! 😛

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick