Ostrów. Darmowe autobusy dla dzieci i młodzieży przez całe wakacje

5
Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego mogą za darmo jeździć autobusami MZK na terenie całego miasta. Jedynym warunkiem jest posiadanie przy sobie ważnej legitymacji szkolnej. Darmowe przejazdy obowiązują do 1 września 2019 roku.

Przez całe wakacje, począwszy od 20 czerwca aż do 1 września 2019 roku uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego będą mogli podróżować autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji po całym mieście za darmo.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Taką informację ogłosili przedstawiciele MZK. Aby móc bez opłat przemieszczać się po terenie całego Ostrowa, należy mieć przy sobie ważną legitymację szkolną, która pozwoli zwolnić młodzież z kupna biletu.

ZOBACZ TEŻ: Biletomaty już działają. Umiemy z nich korzystać?

To oznacza, że  dzięki legitymacji uczniowie bez opłat dojadą m.in. na basen, Piaski Szczygliczka i rolkowisko, które w okresie letnim cieszą się dużą popularnością.

Fot. MZK Ostrów Wielkopolski
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. A co z dziećmi, które dostały się do szkół podstawowych, ale nie posiadają jeszcze legitymacji szkolnej ?
    Z powyższej informacji wynika, że jeśli brak legitymacji szkolnej, to jest to równoznaczne z brakiem możliwości skorzystania z darmowego przejazdu MZK!
    WIELKA SZKODA 🙁

    • To niestety nie wymysł MZK ale chyba Rady Miasta bo to pną uchwała przyjęła taką ulgę

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick