Nowe władze w KPR Ostrovia. Paweł Staszak prezesem?

9
W poniedziałek miały miejsce Obrady Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego KPR Ostrovia. Podczas wczorajszego spotkania wybrano nowy zarząd klubu, który został okrojony do trzech członków. W skład nowych władz weszli: Paweł Staszak, Filip Orleański oraz Weronika Śliwińska. Najmniej głosów uzyskał czwarty kandydat - Mariusz Kryszczak.

Spośród czterech zgłoszonych kandydatur wybrano trzy, które weszły w skład nowego zarządu. Najwięcej głosów uzyskał Filip Orleański, który uzyskał 48 głosów. Pięć mniej otrzymał Paweł Staszak. 37 głosów to dorobek Weroniki Śliwińskiej. Najmniej – 17 głosów poparcia dostał Mariusz Kryszczak.

Ustępujący zarząd zaproponował okrojenie zarządu klubu do trzech osób, co spotkało się z przychylnością głosujących. Niewykluczone jest jednak, że w skład wejdzie jeszcze jedna osoba.

Poniedziałkowe spotkanie było także okazją do podsumowania pracy ustępującego zarządu klubu. Najwięcej emocji wzbudziło sprawozdanie finansowe klubu. – Po uregulowaniu wszystkich zaległości do końca sezonu, nowy zarząd będzie miał do dyspozycji około 30 tysięcy złotych. Taką nadwyżkę zostawiamy. Przypominam, że kiedy przychodziliśmy do klubu na koncie klubowym było 134 złote i dług w postaci 180 tysięcy złotych – mówił wczoraj Marek Śliwiński, były prezes zarządu KPR Ostrovia.

W trakcie poniedziałkowego zebrania wybrano także komisję rewizyjną oraz przyznano tytuły członków honorowych klubu dla Ryszarda Tomalaka, Zbigniewa Domagały i Jacka Kupczyka.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. To, że klub wygląda lepiej to zasługa pana Marka, reszta zarządu to były tylko obecne osoby duchem, numer 1 na tej liście to pan Dominik, niewiele robiący dla klubu, panu Pawlowi zycze powodzenia, bo to gosc oddany dla szczypiorniaka, tylko skład zarządu ma fatalny

    • Skąd wiesz, że nic nie robił? Bo nie rzucał się w oczy? Nie miał parcia na szkło? Szacunek dla nich wszystkich za poświęcony czas prywatny i niejednokrotnie włożone pieniądze! Ciekawe, czy podjalbys się bycia w zarządzie za darmo, czy tylko potrafisz gadać od rzeczy…

    • To człowiek , który jest bardzo lojalny i szczery. To co myśli to powie, być może Tobie coś powiedział co Ci się nie spodobało???? Prawda bardzo boli.

  2. to już rozumiem dlaczego Staszak tak wchodzi w tylek Prezesowi CRK… wszystko to wyjasnia. Wielu w szkole ma racje mowiac o nim i to nie sa niestety dobre opinie!!!

  3. Panie Staszak zaczęło się:) Banda nierobów już rozpoczęła jazdę zanim Pan cokolwiek zrobił! Ludzie w tym kraju zawsze będzie syf tym bardziej jak tacy ludzie jak wy nie będziecie potrafili się zachować, a widać że nie potraficie!Życzę powodzenia Panie Pawle:)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick