Po godzinie 9.00 na krajowej "11" w Niedźwiedziu doszło do zderzenia samochodu osobowego marki skoda rapid i ciężarowego dafa. Niestety, kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.
Jak wstępnie ustalili policjanci, 43-letni mieszkaniec pow. ostrowskiego kierując samochodem marki skoda rapid, próbował wyprzedzić samochód ciężarowy, przez co zjechał na lewy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką marki daf, za kierownicą której siedział 37-latek, również z powiatu ostrowskiego.
Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Strażacy przez kilkadziesiąt minut próbowali wyciągnąć jego ciało z wraku auta. Kierującego ciężarówką przetransportowano do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Droga krajowa „11” jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Antonin.
Jak można próbować wyprzedzać? Albo się wyprzedza albo nie. Gdy już jednak próbował wyprzedzać to gdzie miał niby pojechać? Prawą stroną? Bo w artykule jest napisane, że zjechał na lewy pas. Profesjonalne dziennikarstwo.
Samobójstwo .