„Mroczny układ” z Jarocina. Nowa książka Dawida Waszaka

2
Kacper przyjeżdża do Jarocina, swojego rodzinnego miasta z nadzieją na odzyskanie dawnej harmonii, a tymczasem wpada w szambo pełne dziwnych tajemnic, intryg i niebezpiecznych ludzi.... Tak zareklamować można książkę pt. „Mroczny Układ”, której premiera odbyła się 19 lutego. Jej autorem jest Dawid Waszak, młody pisarz z Jarocina, który w najbliższą niedzielę będzie gościem Pauliny Szczepaniak w programie „Wywiad z...”.

Właśnie minął tydzień od premiery„Mrocznego Układu” autorstwa Dawida Waszaka z Jarocina. Jak przyznaje pisarz, był to czas niemniej intensywny od tego przed wydaniem książki.

Razem Waszak ma już swoim dorobku cztery pozycje. Ostatnia książka jest jednak najobszerniejsza, liczy ponad 300 stron. Książka ukazała się nakładem gdyńskiej oficyny wydawniczej „Novae Res”. Można ją kupić w księgarniach internetowych, ale także np. w Empikach.

Dawid Waszak będzie gościem Pauliny Szczepaniak w programie „Wywiad z…” na naszej antenie. Premiera w najbliższą niedzielę o godzinie 14.10. Zapraszamy do oglądania.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Można gdzieś obejrzeć powtórkę? 🙂 Książka wydaje się być bardzo ciekawa. Novae res jest znane z wydawania nowych autorów, co bardzo mi się podoba, bo rozwija się rynek polskiej książki. Jak widać można wydać książkę jeśli się chce i ma się dobrą historię do opowiedzenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick