Międzynarodowy Marsz o Wolność w sobotę w Ostrowie Wielkopolskim

28
materiały WON Ostrów Wielkopolski
W sobotę o godz. 11.00 na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Międzynarodowy Marsz Niepodległości o Wolność. Zaprasza na niego Stowarzyszenie Wolna Odrodzona Niepodległa WON. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie ma na celu wyrażenie sprzeciwu m.in. wobec lockdownowej decyzji rządu oraz wprowadzaniu obostrzeń.

W sobotnie przedpołudnie na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się happening w ramach Międzynarodowego Marszu Niepodległości o Wolność. “Zapraszamy wszystkich ludzi, którzy nie zgadzają się z lockdawnową polityką rządu oraz nielegalnie nakładanymi na obywateli obostrzeniami. Rownież tych, którzy nie zgadzają się z przymusem szczepień oraz segregacji sanitarnej” – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przedstawiciele ostrowskiego Stowarzyszenia WON w przeszłości okazywali wsparcie przedstawicielom branży gastronomicznej, która mocno ucierpiała w związku z lockdownem. Udział w marszu ma być formą solidarności z wyrazem sprzeciwu wobec polityki rządu.

materiały WON Ostrów Wielkopolski
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

28 KOMENTARZE

 1. 22
  9

  Jest gdzieś instruktaż jak zrobić czapeczkę z folii aluminiowej albo ktoś wie gdzie kupić buty klauna? Chce mieć odpowiedni dresscode na tą imprezę.

  • 13
   10

   Nie będzie takiego instruktażu. Będzie za to instruktaż jak kupić mundur żołnierza na allegro i robić potem z siebie pajaca.

 2. 23
  2

  Oprócz Polaków mogą jeszcze iść Gruzinscy i Moldawscy budowlańcy, Ukraińcy z AMI i COM40 oraz Bułgarskie tirówki. Niemcy z MAHLE tyłków nie ruszą bo im za dobrze.

 3. 9
  15

  Jak was dymają ze wszystkich stron to ludzie kpicie ile wlezie 😀 ale jak idzie o Aborcje,to temat nr 1 😀 jaki głupi ten naród hahahahahahahahahahah

 4. 18
  2

  Pisze się 20 LUTEGO. Może zamiast organizować “międzynarodowe” marsze, lepiej wrócić do “podstawówki” i dokształcić się z polskiego ?

  • 5
   1

   Cieszę się, że nie tylko ja na to zwróciłem uwagę. 🙂 To są wielcy patrioci (“wolna, odrodzona, niepodległa” – dość górnolotne hasła), a ojczystego języka nie znają. 🙂

 5. 14
  2

  Ciekawy skrót nazwy… WON. Czy to może pod adresem międzynarodowych gości, którzy uświetnią swoją obecnością ten marsz? A datę po polsku powinno się pisać- 20 lutego. No ale to jeszcze trzeba znać zasady pisowni

 6. 12
  2

  Powyżej na plakacie mamy przykład jacy ludzie pragnęli by społeczeństwem kierować , najpierw niech niedouczeni autorzy planowanego protestu wrócą do szkoły podstawowej na korepetycje z gramatyki (20 luty) .Ciekawy jestem czy ich zwolennicy którzy przyjdą na ten protest zastanowią się jakim niedouczonym osobnikom zamierzają zaufać.

 7. 6
  6

  Ja już zaszczepiony, ręce mi nie odpadły. Zaraz wyj..bię na wakaje a ty penerze z Nowotki zakładaj folioczapeczkę i idź poskandować prawilne hasła. Ciekawe kiedy się zorientujesz, że jednak jesteś frajerem.

  • 9
   5

   Nie wiem kiedy on się zorientuje, ale wiem że ty się nie zorientowałeś. A na wakacje to wyj@biesz jak ci pozwola … a teraz ładnie maseczkę na pysk, rano do roboty a po południu bamboszki na girki i przed telewizorek

 8. 6
  9

  Cześć snobów idzie się zaszczepić tylko po to żeby móc wylecieć za granicę i w tym celu posiadać zaświadczenie o odbytym szczepieniu. To są właśnie najwięksi frajerzy. Jak by mogli to dali by sobie wstrzyknąć nitroglicerynę, byle tylko zabłysnąć, a i folią by się owinęli jakby to było na topie. Tacy nie muszą zakładać butów klauna bo są nimi od stóp do głów. Natomiast normalni ludzie i trzeźwo myślący wiedzą że z tą pandemią jest jak z Yeti – każdy o niej słyszał a nikt nie widział. Pozdrawiam wszystkich kumatych.

 9. 2
  5

  Obawiam się, że mało widziałeś. Ale zorientujesz się, że jednak covid istnieje jak ci matka albo babka zdechną na covid. Wtedy się z tych głupot, w które wierzysz, wyleczysz. Gwarantuje ci to.

 10. 4
  3

  Zdychają chłopczyku to psy. A widziałem w życiu więcej niż ci się wydaje. Straszyć to sobie możesz kogoś o swoim IQ.

 11. 3
  4

  Ja nie straszę, bo nie mam w tym żadnego interesu żebyś się bał. Wręcz przeciwnie, im więcej takich covidosceptyków zejdzie z tego świata tym lepiej dla nas wszystkich. Jako osoba, która doświadczyła śmierci najbliższych osób, które pożyłyby jeszcze parę lat gdyby nie zakażenie sars cov2, jako osoba, która widziała na własne oczy jakie spustoszenie sieje w krótkim czasie ten wirus w układzie oddechowym, jako osoba, która w dziedzinie medycyny ufa lekarzom, a w dziedzinie mechaniki pojazdowej ufa mechanikom, powiadam ci, że błądzisz.

  • 4
   2

   Radze nie ufać lekarzom. zacznij myśleć sam. Jak logicznie przeanalizujesz fakty, to możesz być w szoku, Aaa, i z mechanikami też raczej ostrożnie …

 12. 1
  1

  Chłopcze, to ty błądzisz. Ludzie poumierali na grypę, tak jak co roku. Testy są lipne, tak jak i szczepionki na to coś czego nie ma. Z lekarzami mogę rozmawiać, ale z normalnymi czyli odsuniętymi od mediów bo się wyłamują i mają rację. Taki Simon czy Horban są opłacani i to sowicie, ten pierwszy dostał już przed pandemią niby na badania. Więcej rozumu i wyobraźni życzę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick