Michalinka czeka na pomoc! Zbiórka pieniędzy znów na siepomaga.pl

0

Rodzina Michalinki Binek z Rososzycy, cierpiącej na poważną wadę serca, po raz kolejny zwraca się do państwa z prośbą o wsparcie. Koszty hospitalizacji i leczenia przekroczyły już 100 tys. euro. To o ponad 40 tys. euro więcej niż zakładano. Przed Michalinką kolejny etap leczenia. Nie dojdzie jednak do niego jeśli nie zapłacą za dotychczasowe leczenie. Zbiórka ruszyła na siepomaga.pl.

Rodzina Binków przebywa w klinice już od listopada. Ich dług wobec szpitala stale rośnie. Koszty hospitalizacji i leczenia Misi przekroczyły już 100 tysięcy euro. To dla rodziców dziewczynki kwota nieosiągalna. A to tylko pierwszy etap leczenia, przed Michalinką jeszcze dwie poważne operacje serca.

Zbiórka pieniędzy na Michalinkę ponownie ruszyła na stronie fundacji siepomaga.pl. Tam znajdziecie państwo szczegółowe informacje na temat przebiegu akcji i stanie zdrowia dziewczynki.

https://www.siepomaga.pl/michalinkabinek

Na Facebooku ruszyła akcja "Zamieniamy kwiatki na datki""Zachęcamy, aby 8 marca zrezygnować z żywych kwiatków i poprosić Panów o wpłacenie kwoty, jaką na nie przeznaczyli na konto Misi" – proponują pomysłowdawcy.

Michalinkę można wepsprzeć również przekazując 1% podatku:

numer KRS: 0000290273

z dopiskiem: Michalinka Binek

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick