DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Mecz na szczycie! Ostrovia gotowa na lidera z Gorzowa [WIDEO]

Jedenaście meczów – dziesięć zwycięstw i tylko jedna przegrana. Tak wygląda bilans Stali Gorzów po pierwszej rundzie sezonu. Byłby komplet wygranych, gdyby nie inauguracyjny mecz, który gorzowianie przegrali. Ostrovia wówczas zaskoczyła swojego rywala, kontrolując całe spotkanie. Powtórki z rozrywki w sobotę nie będzie. Stal przyjedzie do Ostrowa żądna rewanżu.

Kapitalnie w Gorzowie zagrał przede wszystkim Patryk Marciniak, który rzucił gospodarzom jedenaście bramek. Dobrze zagrała także bramka. Siedem goli, najwięcej w sezonie rzucił Michał Biegański.

Przed sezonem było wiadomo, że Stal Gorzów będzie w gronie faworytów ligi. Stabilny zespół od kilku sezonów bije się o awans do PGNiG Superligi. Teraz także cel jest jeden – wygranie ligi. Ostrovia jednak także poważnie myśli o włączeniu się do walki o superligę.

Patryk Staniek, któremu urodziło się w środę dziecko (swoją drogą gratulujemy), twierdzi że styl gry gorzowian leży Ostrovii. To wszystko sprawia, że w sobotę szykuje się wielkie handballowe święto.

Dla Stali będzie to mecz sezonu. Wygrana na wyjeździe z silną Ostrovią w dużym stopniu przybliży drużynę do wygrania grupy B pierwszej ligi. KPR jednak nie po to trenuje 4-5 razy w tygodniu, żeby zaprzepaścić doskonałą pierwszą część sezonu.

Sobotni hitowy mecz pierwszej ligi od godziny 18:00 w hali przy szkole podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim. Transmisja oczywiście w Telewizji Proart i portalu WLKP24.info oraz na naszym kanale na youtube.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz