Mecz Jaroty to drobiazg. Zobacz, co będzie się działo wokół tego spotkania!

0
To będzie niezapomniane zakończenie sezonu w wykonaniu Jaroty Jarocin. Obecność całych rodzin obowiązkowa, bo mecz z KP Starogardem Gdańskim o godz. 17.00 będzie tylko jedną z wielu atrakcji. Uwagę przykuwa rozmach pikniku rodzinnego, który rozpocznie się o godz. 14.00. Ma być to połączenie zakończenia sezonu w wykonaniu seniorów, a także Akademii Piłkarskiej Jaroty.

Właśnie o tej godzinie pierwsi zainteresowani będą mogli ruszyć do zabawy. Atrakcji na boisku ze sztuczną nawierzchnią na pewno nie zabraknie. Chwilę później rozpocznie się ceremonia podziękowania sponsorom za pomoc klubowi w trakcie sezonu. O 15.00 rozpocznie się mecz chłopcy JKS Jarocin – Ojcowie, a pół godziny później na tor przeszkód wkroczą nieustraszone mamy. O 17.00 rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego meczu Jarota Jarocin – KP Starograd Gdański. Będzie to ostatnie spotkanie w tym sezonie III ligi, grupy II w wykonaniu JKS-u. Zabawa i sportowa rywalizacja zakończą się o godz. 19.00.

Jak zapowiadają organizatorzy, a więc przedstawiciele JKS-u i spółki Jarocin Sport, w tym wydarzeniu po prostu trzeba wziąć udział.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick