DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS! Wygraj bilety na koncert Krystyny Prońko!

Bilety na koncert Krystyny Prońko, Big Bandu Powiatu Ostrowskiego i Chóru Con Forza, który odbędzie się w czwartek 20 lutego w Ostrowskim Centrum Kultury, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jeśli chcecie wziąć udział w tym muzycznym wydarzeniu, wychodzimy Wam naprzeciw!

Mamy do rozdania cztery podwójne zaproszenia na ten koncert. Nagrodzimy cztery osoby, ale nie oddamy biletów „za darmo”. Aby o nie powalczyć, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Wymień nazwę jednego z odznaczeń, które otrzymała Krystyna Prońko”. Odpowiedzi należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Krystyna Prońko”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Spośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy cztery osoby, które otrzymają od nas podwójne wejściówki na koncert.

Krystyna Prońko jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek i gwiazdą sceny rozrywkowej. Była wielokrotną laureatką Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Prowadziła także autorskie audycje radiowe i telewizyjne. Była także radną miasta stołecznego
Warszawy. Największą popularność zdobyła jednak dzięki muzyce. Jej piosenki weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert w Ostrowskim Centrum Kultury będzie okazją do posłuchania jej największych przebojów w tym m.in.: „Psalmu stojących w kolejce” oraz tych nieco mniej popularnych.

Koncert będzie miał charakter charytatywny. Zaproszenia są bezpłatne i można je odebrać w Biurze Promocji Starostwa Powiatowego (tel. 62 737 84 76). Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze do puszek na rzecz Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz