KONKURS! Wygraj bilety na koncert Krystyny Prońko!

0
materiały organizatora
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na konkurs Krystyny Prońko, Big Bandu Powiatu Ostrowskiego i Chóru Con Forza. Szczegóły i regulamin są dostępne na portalu wlkp24.info.

Bilety na koncert Krystyny Prońko, Big Bandu Powiatu Ostrowskiego i Chóru Con Forza, który odbędzie się w czwartek 20 lutego w Ostrowskim Centrum Kultury, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jeśli chcecie wziąć udział w tym muzycznym wydarzeniu, wychodzimy Wam naprzeciw!

Mamy do rozdania cztery podwójne zaproszenia na ten koncert. Nagrodzimy cztery osoby, ale nie oddamy biletów „za darmo”. Aby o nie powalczyć, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Wymień nazwę jednego z odznaczeń, które otrzymała Krystyna Prońko”. Odpowiedzi należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Krystyna Prońko”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Spośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy cztery osoby, które otrzymają od nas podwójne wejściówki na koncert.

Krystyna Prońko jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek i gwiazdą sceny rozrywkowej. Była wielokrotną laureatką Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Prowadziła także autorskie audycje radiowe i telewizyjne. Była także radną miasta stołecznego
Warszawy. Największą popularność zdobyła jednak dzięki muzyce. Jej piosenki weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert w Ostrowskim Centrum Kultury będzie okazją do posłuchania jej największych przebojów w tym m.in.: „Psalmu stojących w kolejce” oraz tych nieco mniej popularnych.

Koncert będzie miał charakter charytatywny. Zaproszenia są bezpłatne i można je odebrać w Biurze Promocji Starostwa Powiatowego (tel. 62 737 84 76). Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze do puszek na rzecz Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick