DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS! Wygraj bilety na koncert Felicjana Andrzejczaka z Glam quartet

Ma niezwykle charakterystyczny głos, który zna każdy miłośnik polskiej muzyki rozrywkowej. To on wykonywał m.in. przebój „Jolka, Jolka, pamiętasz…”. Felicjan Andrzejczak odwiedzi Ostrów Wielkopolski, bo właśnie w tym mieście znajdzie się jeden z przystanków trasy koncertowej.

Wydarzenie muzyczne – w którym oprócz niego wezmą udział zaproszeni goście: Glam quartet – odbędzie się w sobotę, 22 października na Dużej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury o 19.00. „Klimat przygotowany przez artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko gra świateł i dźwięków przeniosą Was w niezwykłą muzyczną podróż” – przekonują organizatorzy.

Warto tam być i dobrze się bawić. Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na koncert. Aby powalczyć o jeden z nich, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: „Uzasadnij, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić jeden z biletów na koncert Felicjana Andrzejczaka”.

Autorów najbardziej interesujących – zdaniem komisji konkursowej – pisemnych odpowiedzi nagrodzimy biletami.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Andrzejczak”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 19 października 2022 roku (godz. 23.59). Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 20 października 2022 roku na portalu wlkp24.info. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani indywidualnie.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz