KONKURS NA DZIEŃ MATKI – wygraj bukiet kwiatów

0
Dzień Matki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bukiety kwiatów specjalnie dla mam.

Chcesz, by Twoja mama zapamiętała 26 maja na długo? Jest ku temu niepowtarzalna okazja! Jeśli ma życiową pasję np. gotuje, piecze, biega lub zajmuje się ogrodem, ten konkurs jest właśnie dla Was! Zrób swojej mamie zdjęcie przedstawiające jej pasję: na bieżni, w ogrodzie, w kuchni, na rowerze, grającą na instrumencie… Niech będzie jedyne w swoim rodzaju! Kreatywne i z humorem. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy bukietem kwiatów, który będziesz mógł wręczyć swojej mamie 26 maja!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie? Wystarczy przysłać nam zdjęcie mamy pokazujące jej hobby. Może to być dowolna czynność. Ty najlepiej wiesz, co lubi robić.

Zdjęcie należy wysłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dzień Matki”. W treści e-maila prosimy wpisać także swoje imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Spośród nadesłanych drogą elektroniczną fotografii, jury wybierze siedem (dwa dla zwycięzców z Ostrowa Wielkopolskiego oraz po jednej dla uczestników z powiatów: ostrowskiego, pleszewskiego, jarocińskiego i krotoszyńskiego). Konkurs trwa do czwartku 24 maja do godz. 12.00.

Do dzieła! Piękne bukiety czekają!

REGULAMIN KONKURSU „WYGRAJ BUKIET DLA MAMY”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick