Kolejna porażka Ostrovii. Widzew wykorzystał swoje atuty

1
Niestety, koszykarki Ostrovii pozostają nadal bez zwycięstwa w nowym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet. W niedzielne popołudnie podopieczne trenera Mirosława Trześniewskiego grały w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Po I kwarcie biało-czerwone prowadziły 13:12. Później lepiej prezentowały się gospodynie, które wygrywając II kwartę 23:17 prowadziły do przerwy 35:30. Po zmianie stron łodzianki kilka razy uciekały Ostrovii na dystans 10 punktów. Ostrowianki walczyły ambitnie. Potrafiły znacząco niwelować straty, ale ostatnie słowo należało do łódzkiej drużyny, która ostatecznie wygrała 81:69. Dzisiaj w Ostrovii najskuteczniejsza była Jowita Ossowska, która zdobyła 26 punktów. 17 punktów zanotowała Jeanna Burdette. Niedzielne niepowodzenie jest dla Ostrovii czwartą porażką w obecnych rozgrywkach.