DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jarocin Festiwal 2017:Fisz Emade, Voo Voo i Kaliber 44

Fora internetowe zawrzały po obwieszczeniu przez władze gminy Jarocin nowej formuły Jarocin Festiwalu. Przede wszystkim zmianie ulegnie miejsce imprezy, bo organizatorzy zamierzają przenieść festiwal z obrzeży miasta do jego Centrum, gdzie powstanie kilka scen festiwalowych. Dzięki temu Jarocin Festiwal nie będzie tylko festiwalem muzycznym, ale wydarzeniem promującym miasto, na terenie którego się odbywa.

Festiwal odbędzie się od 14-16 lipca. Jedną z nowości festiwalowych jest zaangażowanie do tworzenia programu uznanych artystów reprezentujących różne pokolenia i różne nurty muzyczne. To oni będą mieli duży wpływ na program poszczególnych scen. Ambasadorami festiwalu zostali: Wojciech Waglewski, Fisz i Emade, a także Krzysztof Zalewski! Każdy z nich obejmie kuratele nad częścią wydarzeń związanych z festiwalem! Dyrektorem artystycznym całego przedsięwzięcia będzie Michał Wiraszko – lider zespołu Muchy.

Po raz kolejny zostaną zachowane niższe ceny biletów dla mieszkańców gminy Jarocin, natomiast ceny biletów dla gości festiwalowych będą znacząco niższe niż w roku ubiegłym.Jak podkreśla Sebastian Pluta, dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie – sprzedaż karnetów i biletów na tegoroczny festiwal rozpocznie się 1 marca. Trzydniowy karnet będzie kosztował 150 złotych.  – Wzorem ubiegłego roku dla mieszkańców gminy Jarocin karnet będzie tańszy. Ustaliliśmy, że będzie to koszt na poziomie 70 złotych – mówi Sebastian Pluta.

źródło:jarocin.pl

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz