DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Iga Kasprzak "Bliżej Gwiazd". Posłuchaj najbardziej osobistego singla ostrowskiej artystki [WIDEO]

W lipcu ogłosiła światu premierę drugiego teledysku „As”, a w połowie września ukazał się jej trzeci singiel: „Bliżej Gwiazd”. Jak czytamy w opisie nowej produkcji, Iga Kasprzak tekst piosenki pisała myśląc o swojej zmarłej babci, która była jej największą inspiracją i przyjaciółką. Singiel jest emocjonalny i osobisty, a wokalistka ma nadzieję, że babcia usłyszy jej piosenkę z tytułowego miejsca, zapewne gdzieś bliżej gwiazd.

Singiel „Bliżej Gwiazd” jest już trzecim w karierze młodej ostrowianki. W grudniu 2021 roku zadebiutowała piosenką „Ostatni raz”. Z kolei w lipcu tego roku swoją premierę miał utwór pt. „As”. To jednak nie jedyne muzyczne osiągnięcia wokalistki. Iga wraz z siostrą Agatą wystąpiła w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces Opole 2021”, nagrała też piosenkę „Angel of Mine” z uczestnikiem The Voice of Poland, Jayem Allenem.

Iga już trzy lata temu w rozmowie z portalem wlkp24.info mówiła, że jej największym marzeniem jest kariera muzyczna i od dziecka konsekwentnie dąży do jego spełnienia. Jak się okazuje, z realnymi sukcesami. Trzymamy więc kciuki za koleje produkcje młodej wokalistki.

Instagram: https://www.instagram.com/iga.kasprzak_
TikTok: https://www.tiktok.com/@iga.kasprzak_

Iga Kasprzak – Bliżej Gwiazd

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz