DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Iga Kasprzak z Ostrowa w duecie z wokalistą The voice of Poland [WIDEO]

Iga Kasprzak poznała Jaya ponad rok temu, dzięki wspólnej znajomej. Przez następne kilka miesięcy pisali do siebie. Młoda ostrowianka prosiła o rady, wysyłając covery różnych piosenek. Wokalista zaproponował nagranie duetu.

Jay Allen to muzyk pochodzący z Filipin. Uczestnik 9. edycji talent show The voice of Poland. Swój autorski utwór „Angel of Mine”, do którego zaprosił Igę, napisał w grudniu. Duet został nagrany w lipcu w jednym z warszawskich studiów. – Pracowało nam się razem bardzo dobrze, mimo iż musieliśmy komunikować się wyłącznie w języku angielskim. Początkowo nie było łatwo, ale dzięki temu przełamałam w pewnym stopniu swoją barierę językową. Mój angielski nie jest na bardzo wysokim poziomie – mówi Iga Kasprzak.

Jak zapowiada młoda wokalistka, to nie koniec jej współpracy z Jayem. W przyszłości ma powstać więcej piosenek lub wspólnych coverów. – Jay śpiewa co środę w warszawskiej restauracji „Hard Rock Cafe” i zaprosił mnie także do występu. Zapewne niedługo będzie można nas tam razem usłyszeć” – tłumaczy Iga.

Poniżej piosenka nagrana przez Igę Kasprzak i Jaya Allena.

https://www.youtube.com/watch?v=Kgj80JiiXhU

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • E
    ela

    środa, 7 sierpnia, 2019

    SUPER BRAWO -PIĘKNIE – MAŁO POWIEDZIANE .JESTEŚCIE OBOJE SUPER.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz