Iga Kasprzak z Ostrowa w duecie z wokalistą The voice of Poland [WIDEO]

1
Fot. screen z instagram.com/iga_igulina
Młoda wokalistka z Ostrowa Wielkopolskiego nagrała utwór „Angel Of Mine” z Jayem Allenem, uczestnikiem 9. edycji programu The voice of Poland. Poznali się rok temu przez wspólną znajomą. Kilka miesięcy później wokalista odezwał się do młodej ostrowianki i zaproponował współpracę. W lipcu tego roku spotkali się w jednym z warszawskich studiów nagrań.

Iga Kasprzak poznała Jaya ponad rok temu, dzięki wspólnej znajomej. Przez następne kilka miesięcy pisali do siebie. Młoda ostrowianka prosiła o rady, wysyłając covery różnych piosenek. Wokalista zaproponował nagranie duetu.

Jay Allen to muzyk pochodzący z Filipin. Uczestnik 9. edycji talent show The voice of Poland. Swój autorski utwór „Angel of Mine”, do którego zaprosił Igę, napisał w grudniu. Duet został nagrany w lipcu w jednym z warszawskich studiów. – Pracowało nam się razem bardzo dobrze, mimo iż musieliśmy komunikować się wyłącznie w języku angielskim. Początkowo nie było łatwo, ale dzięki temu przełamałam w pewnym stopniu swoją barierę językową. Mój angielski nie jest na bardzo wysokim poziomie – mówi Iga Kasprzak.

Jak zapowiada młoda wokalistka, to nie koniec jej współpracy z Jayem. W przyszłości ma powstać więcej piosenek lub wspólnych coverów. – Jay śpiewa co środę w warszawskiej restauracji „Hard Rock Cafe” i zaprosił mnie także do występu. Zapewne niedługo będzie można nas tam razem usłyszeć” – tłumaczy Iga.

Poniżej piosenka nagrana przez Igę Kasprzak i Jaya Allena.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick