Posłuchaj drugiego singla Igi Kasprzak. Dzisiaj premiera! [WIDEO]

5
archiwum prywatne Igi Kasprzak
Ostrowska wokalistka Iga Kasprzak, która stawia pierwsze kroki w profesjonalnej karierze, zaprezentowała w sobotę drugi singiel. Utworu zatytułowanego "As" możecie posłuchać na wlkp24.info.

Sobota jest dniem premiery drugiego singla Igi Kasprzak – ostrowskiej wokalistki, która marzy o tym, by związać przyszłość właśnie z muzyką. W połowie grudnia 2021 roku ukazał się pierwszy teledysk zatytułowany „Ostatni Raz”. Możecie go posłuchać pod tym linkiem.

Drugi singiel Igi Kasprzak

Początek lipca 2022 roku to natomiast czas premiery utworu „As”. – Powstał w Warszawie we współpracy z polską wokalistką Sonią Maselik oraz znanym producentem Przemkiem Pukiem – zaznacza Iga Kasprzak.

Jak podkreśla, jest bardzo szczęśliwa i wdzięczna za to, że mogła podjąć z nimi współpracę przy nowym utworze. – „As” jest trochę innym utworem od tych, które wykonywałam dotychczas. Po raz pierwszy zmierzyłam się z takim gatunkiem muzycznym, ale absolutnie nie żałuję. Klimat mojego singla będzie typowo wakacyjny oraz taneczny, natomiast w teledysku dużo się dzieje. Oprócz trójki moich najlepszych przyjaciół towarzyszą mi cztery bardzo utalentowane tancerki z ostrowskiego zespołu „Gwiazda” – Gosia Guździoł, Ola Ryszkowska, Oliwia Banach oraz Aleksandra Lewek – wyjaśnia młoda wokalistka.

Iga – As

Autorkami tekstu są Sonia Maselik oraz Iga Kasprzak. Muzykę skomponował Przemek Puk, który odpowiadał również za produkcję singla. Realizacją wideo i montażem zajęła się Jagoda Krawczyk z Blueberry Movies, a za taniec i choreografię były odpowiedzialne właśnie Gosia Guździoł, Ola Ryszkowska, Oliwia Banach i Aleksandra Lewek. Scenkę przygotowali:
Norbert Wronka, Agata Kasprzak, Alicja Deicka, Ola Ryszkowska i Gosia Guździoł. Przygotowanie make-upu należało do Ilony Glam Make-up.

O Idze pisaliśmy także wcześniej, kiedy wystąpiła w duecie z wokalistą The Voice of Poland oraz razem z siostrą miała okazję zaśpiewać w Szansie na Sukces.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Bardziej młodzieżowo powinny być ubrane a nie jak babcie na pogrzeb, wokalista głos całkiem przyjemny, ten co rozdaje karty przy stole -do wymiany. Więcej golizny i młoda gwiazdeczka „urośnie” do kolejnej Gwiazdy- bo w Polsce mamy same gwiazdy.

  2. Teraz kazdy mysli ze potrafi spiewac. Juz nie wspominajac ze wielu ma bardzo slaby wokal i teksty. Jak ta mloda dziewczyna. Ten kawalek jest bardzo slaby pod kazdym wzgledem. Rodzina i znajomi maja pewnie inne zdanie.

    • „Słabe” to pojęcie względne. Każdy ma swój gust i każdemu podoba się coś innego, nie ma na to reguły. Pisząc taki komentarz jak widać próbujesz się dowartościować bo wnioskuje po tym wpisie, że ciągle stoisz w miejscu, nie rozwijasz się a jedyne co potrafisz to pisać w internecie takie rzeczy. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick