Gitara Zenka i koszulka Gortata. Ciekawe licytacje WOŚP

0
W najbliższą niedzielę, 14 stycznia już po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka prowadzona będzie „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Akcję wsparł burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki, przekazując na licytację gitarę z autografem Zenka Martyniuka. W Kaliszu z kolei tamtejszy prezydent Grzegorz Sapiński, przekazał na licytację koszulkę Marcina Gortata.

W Jarocinie 26. finał WOŚP odbędzie się w JOK Jarocin, gdzie od godz. 15:00 trwały będą warsztaty, pokazy i licytacje. Pod młotek pójdą m. in. gadżety WOŚP, pamiątki z jarocińskich festiwali z lat 80. i 90., zdjęcia z autografami zespołów: Raz Dwa Trzy, Pectus czy Farben Lehre, książkę z autografem Anny Seniuk czy płytę z zapisem koncertu kolęd i pastorałek Golec uOrkiestra z autografami.

Główna aukcja, rozpocznie się o godz. 17:00. W jej trakcie na licytację wystawiona zostanie gitara z autografem króla disco polo, przekazana na rzecz WOŚP przez włodarza naszej gminy. Burmistrz Adam Pawlicki otrzymał ją od Zenka Martyniuka w czerwcu ubiegłego roku podczas Disco Stars Festiwal Roszków 2017.

Licytacje, występy taneczne, koncerty i obowiązkowe Światełko do Nieba – 14. stycznia 2018 roku w hali Kalisz Arena odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków. Do akcji przyłączył się także prezydent Grzegorz Sapiński, który przekazał na licytację koszulkę Marcina Gortata.

Kaliski finał w Arenie rozpocznie się o 16.00. W programie przewidziano w sumie pięć licytacji (kolejno o 16.10, 17.00, 17.55, 19.15 i 20.20).

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick