Dwóch mężczyzn z koronawirusem z powiatów ostrowskiego i kaliskiego

0
Fot. Martin Sanchez / Unsplash
Młody mężczyzna z powiatu ostrowskiego i mężczyzna w średnim wieku z powiatu kaliskiego to kolejni zakażeni koronawirusem w naszym regionie. Ich stan jest dobry. Mieli kontakt z osobami zakażonymi.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało przed 15.00 o kolejnych 79 nowych przypadków zakażenia koronawirsuem. Najwięcej, bo 25 osób pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Cztery przypadki zakażenia to osoby z Wielkopolski. Z naszego regionu są to: – Mężczyzna w średnim wieku z powiatu kaliskiego jest w stanie dobrym i przebywa w domu oraz młody mężczyzna z powiatu ostrowskiego w stanie dobrym, który także przebywa w domu. Obaj mieli kontakt z osobami zakażonymi – informuje Tomasz Stube, rzecznik prasowy Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

CZYTAJ: Co mają wspólnego IBM i Cisco z IV LO w Ostrowie Wielkopolskim?

Kolejne dwie osoby z Wielkopolski to: kobieta w średnim wieku z powiatu konińskiego. W stanie dobrym przebywa w domu oraz mężczyzna w starszym wieku z powiatu poznańskiego, który w stanie dobrym także przebywa w domu. Oboje mieli kontakt z osobami zakażonymi.

W tej chwili w Polsce odnotowano 1984 zachorowań na COVID-19. W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 117 przypadków. Trzy osoby zmarły.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick