Dwie podostrowskie firmy kupiły samochód dla szpitala [ZDJĘCIA]

7
screen z fanpage'a facebook.com/GrupaCom40
Dwie firmy, które mają siedziby pod Ostrowem Wielkopolskim, ufundowały busa, który został przekazany ostrowskiemu szpitalowi. Mowa o AutoPartner Garcarek z Ociąża i Com40 z Nowych Skalmierzyc. Jak czytamy na fanpage'u drugiej z tych firm, "Koronawirus nadal jest częścią naszej codzienności. W tak trudnych czasach musimy sobie pomagać!".

Dlatego też przedstawiciele obu instytucji zdecydowali połączyć siły i ufundować auto marki Mercedes Sprinter. Bus trafił do placówki, a jego nowi właściciele szybko znaleźli dla niego zastosowanie. “Auto posłuży ratownikom medycznym, którzy odwiedzają pacjentów w celu przetestowania na obecność wirusa Covid-19” – czytamy dalej.

CZYTAJ: Stracili dobytek życia. Ruszyła zbiórka, aby pomóc 5-osobowej rodzinie

Przedstawiciele AutoPartner Garcarek dodali natomiast: “Dziękujemy tym, którzy walczą o nasze zdrowie”.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  • 5
   3

   chyba myli pan szpital z lekarzami rodzinnymi.. szpital pracuje w normalnym ( na ile pozwala sytuacja epidemiczna ) trybie , żadnych teleporad nie udziela

 1. 13

  Brawo Com40! a raczej pracownicy kupili za pieniądze które jak co roku były na święta w 2020 nie było nie wspomnę o braku wypłaconych pieniędzy za nadgodziny… po prostu brak słów jak się patrzy na ilości zleceń i pracy jaka jest.

 2. Piękny gest, jednak szpital mógł by znaleźć lepsze zastosowanie.
  Dwóch ratowników będzie jeździć i wozić powietrze na pustej pace…
  Do tego spalać dwa razy tyle paliwa co mniejsze auta.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick