Stracili dobytek życia. Ruszyła zbiórka, aby pomóc 5-osobowej rodzinie

0
Zbiórka dla pogorzelców / screen z serwisu zrzutka.pl
W pożarze budynku mieszkalnego w Łuszczanowie pod Jarocinem 5-osobowa rodzina straciła dorobek całego życia. Sąsiedzi, a także mieszkańcy gminy natychmiast ruszyli z pomocą. Zorganizowano także internetową zbiórkę. Celem jest zebranie 20 tys. zł, które pomogłyby na start w powrocie do normalności. Do pełnej sumy jednak brakuje sporej kwoty.

Kiedy w piątek pisaliśmy, że do ugaszenia pożaru w budynku mieszkalnym w Łuszczanowie wezwano 5 zastępów straży pożarnej, nikt nie przypuszczał, że straty będą tak duże. Strażacy szybko ruszyli do walki z żywiołem, ale mimo tego, nie udało się uniknąć znacznych zniszczeń. Choć to określenie może być nieco na wyrost, bo rodzina z trójką dzieci w wieku 6, 4 i 1,5 roku straciła dorobek życia.

“Stan psychiczny pani Danki jest w bardzo zły. Kobieta wymaga konsultacji psychiatrycznej. Na ten moment mieszkańcy Łuszczanowa zebrali potrzebną odzież. Niestety, w pożarze spaliły się wszystkie meble i sprzęty, na które potrzebne są właśnie pieniądze” – czytamy w opisie zbiórki.

LINK DO INTERNETOWEJ ZBIÓRKI PIENIĘDZY DLA RODZINY

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick