Ciało mężczyzny przy Stadionie Miejskim. Pilnował go agresywny pies

7
W poniedziałkowy poranek przechodnie zauważyli mężczyznę leżącego nieopodal Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wezwani zostali ratownicy medyczni oraz policjanci. Obok mężczyzny znajdował się pies, który nie pozwalał służbom zbliżyć się do niego. Ostatecznie czworonoga udało się uspokoić, ale niestety medycy stwierdzili zgon 60-latka.

Policjanci oraz ratownicy medyczni zostali wezwani do leżącego mężczyzny, który mógł potrzebować pomocy. Służby, które zjawiły się na miejscu miały problem z dostaniem się do mężczyzny. Obok niego siedział pies, który nie pozwalał zbliżyć się komukolwiek. Na miejsce postanowiono wezwać kierownik schroniska dla bezdomnych zwierząt. – Należało tego psa schwytać i pozwolić służbom działać. Pies był jednak bardzo agresywny zarówno do mnie, jak i do ratowników, czy policjantów. Postanowiono wezwać na miejsce lekarza weterynarii, ale jego pomoc ostatecznie nie była potrzebna. Na miejscu pojawiły się osoby, które znały zarówno psa, jak i mężczyznę. Zabrały czworonoga – powiedziała nam Agnieszka Nowicka, kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim.

Niestety, na pomoc medyków było już za późno. – Stwierdzono zgon mężczyzny. To 60-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego – powiedziała nam sierż. sztab. Ewa Golińska-Jurasz z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Wierny zwierzak i wcale nie agresywny tylko bronił swojego pana, będzie tęsknił za swoim panem oby znalazł się tak dobry jak zmarły ,niech mu ziemia lekką będzie 😢

  2. Agresywny to jest w stosunku do psa tytuł artykułu. Na logikę, gdyby pies był naprawdę agresywny to nikogo by do siebie nie dopuścił. A tu proszę – przyszedł znajomy właściciela, pies go rozpoznał i po kłopocie… Mądra psina, mądrzejsza od niektórych biorących udział w tej akcji…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick