Ciało 35-latka znalezione w kabinie ciężarówki

0
Fot. Wolfgang Hasselmann / Unsplash
Do tragicznego odkrycia doszło w Krotoszynie, gdzie na parkingu przy ul. Benickiej odnaleziono ciało mężczyzny. Jak wynika z ustaleń policji, znajdowało się w kabinie ciężarówki. Sekcja zwłok ma wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci 35-letniego obywatela Ukrainy.

Policjanci o odkryciu ciała w jednej z ciężarówek dowiedzieli się od osoby postronnej, która zauważyła mężczyznę. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Podjęto próbę reanimacji, ale nie przyniosła skutku. Nie zdołano przywrócić czynności życiowych 35-letniemu obywatelowi Ukrainy.

– Dostaliśmy zgłoszenie o znalezieniu siniejącego ciała mężczyzny, które znajduje się w kabinie jednej z ciężarówek zaparkowanej na parkingu przy ul. Benickiej w Krotoszynie. Na miejsce oprócz służb wezwano także prokuratora. Pod jego okiem zabezpieczono ślady, czym zajął się technik kryminalistyki – informuje Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Niewykluczone, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Dokładne okoliczności śmierci będą znane po sporządzeniu protokołu z przeprowadzonej sekcji zwłok.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick