Biznes potrzebuje humanistów

0

W ramach innowacji „Biznes potrzebuj humanistów”, która jest realizowana w IV LO dzięki dodatkowym środkom przekazanym z organu prowadzącego, młodzi ludzie z klas humanistycznych i biznesowych przystąpili do kolejnego działania. Nad projektem czuwali nauczyciele Bogna Skrzypczak-Walkowiak i Karol Płokarz.

We współpracy humanistów z Młodzieżowym Miniprzedsiębiorstwem jest w szkole rozprowadzana książka „Ocaleni”.  Zbór opowiadań to efekt pracy zespołowej młodych twórców  i ich udziału w ogólnopolskim konkursie „Misja Książka!”

Autorkami opowiadań w zbiorku są: Karolina Binek, Weronika Karbowiak, Justyna Bednarek i Weronika Nowicka. Składem publikacji w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero zajął się Maciek Bąk, a ilustracje do opowieści wykonały Beata Kieliś, Marika Prukała i Magdalena Pierzchała.

Z ramienia Miniprzedsiębiorstwa Enigma za dystrybucję odpowiadają: Agnieszka Sieroń, Julia Mierzchała, Magdalena Szczepaniak, Kinga Małecka, Weronika Michalak, Eliza Bonk, Nicola Wiertelak i Aleksandra Guzenda. Przedsięwzięcie to pokazuje, że współpraca uczniów klas humanistycznych i biznesowych może przynieść wymierne efekty. Nad projektem czuwali nauczyciele Bogna Skrzypczak-Walkowiak i Karol Płokarz.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick