Schroniska dla bezdomnych zwierząt są często przepełnione i niedofinansowane. Zaangażowanie wolontariuszy, organizowanie akcji takich jak wyprowadzanie psów na spacer, czy zbieranie karmy dają pupilom chwile radości, jednak na dalszą metę zwierzaki pozostają zamknięte w klatkach. Ich los nie jest obojętny młodym ostrowianom, którzy zaangażowali się w akcję „Nie kupuj – adoptuj”.

Teledysk zrealizowany przy współpracy z ostrowskim schroniskiem, ma pokazać właśnie, że adoptowane zwierzęta kochają równie mocno. Wychodzimy naprzeciw teorii wściekłego i groźnego schroniskowego psa oraz agresywnego, samolubnego kota. W rzeczywistości  są to często niewyobrażalnie przyjacielskie i oddane człowiekowi stworzenia, czekające na ciepły i przytulny dom – mówią zgodnie Agata Ampuła, Michalina Zaremba, Marysia Szkudlarz, Łukasz Tomalak i Hubert Ampuła, piątka młodych ostrowian, którzy zrelizowali klip „Adoptuj, nie kupuj”.

Zdjęcia zostały wykonane w Międzygminnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Za warstwę muzyczną odpowiadają Łukasz Tomalak i Agata Ampuła, którzy wykonali cover utworu „I Lived” grupy OneRepublic.

Przemysław Ciupka

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick