A za co ty kochasz swoje miasto? Pytali “Młodzi Demokraci”

6
Za co kochamy swoje miasto, zastanawiali się państwo kiedyś nad tym? Takie pytanie mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego zadali przedstawiciele "Młodych Demokratów". Za sport, kulturę, porządek a nawet męża z Kalisza. Odpowiedzi zaskakiwały. I mimo, że dziś Walentynki, my postanowiliśmy zapytać co mieszkańców Ostrowa irytuje i denerwuje w ich mieście.

I wychodzi na to, że ten Ostrów wcale nie jest taki zły. Bo najczęstszą odpowiedzią było… za wszystko. A jeśli za wszystko, to do miłości bezwarunkowej już tylko jeden krok. 14 lutego to najlepszy dzień, żeby sobie to uświadomić.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

 1. 8
  6

  Stara prawda mówi, że nie kocha się “za coś” ale “pomimo”. Tak więc kochamy Ostrów pomimo smogu, nietrafionych inwestycji, nieprzyjaznych urzędników, bałaganu w mieście, beznadziejnego prezydenta, dziurawych ulic, słabej policji, nieodpowiedzialnych rowerzystów i pieszych, brudnych od psich kup chodników i trawników, kolejek do lekarzy i tak dalej i tak dalej….

  • 2
   2

   Czyli podsumowując powiat też trzeba do tego grona beznadziejności doliczyć,skoro zostały wymienione podległe jednostki 😉 Czyli starosta też beznadziejny

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick