5 tys. zł przez 20 lat? W Ostrowie padła wielka wygrana!

2
Fot. Pixabay
Rekordowa wygrana w jednej z gier liczbowych padła w Ostrowie Wielkopolskim. Osoba, która poprawnie wytypowała liczby, przez 20 lat będzie otrzymywać 5 tys. zł miesięcznie. Wygrana opiewa zatem na 1,2 mln zł.

Gracz, który poprawnie wytypował liczby w grze liczbowej i oddał 13 października 2021 roku kupon w kolekturze przy ul. Starotargowej w Ostrowie Wielkopolskim, pewnie nie posiada się ze szczęścia. Powód? Wygrana, dzięki której przez 20 lat otrzyma co miesiąc pensję w wysokości 5 tys. zł. To daje 1,2 mln zł. Tyle zostanie wypłacone za wskazanie następujących liczb: 1, 15, 21, 26, 33, 4.

Możliwości wydania wygranej kwoty jest zapewne wiele. Zwycięzca albo zwyciężczyni pewnie nie tylko się cieszy, ale zastanawia, jak spożytkować te pieniądze: odłożyć? Żyć z wygranej, a może spożytkować w jeszcze inny sposób?

Jak wynika z danych opublikowanych na stronie internetowej Lotto, to pierwsza wygrana tej wysokości w Ostrowie Wielkopolskim, ale nie pierwsza w regionie. Takie same ekstra pensje padły w Krotoszynie (2 października 2015 roku) oraz dwukrotnie w Kaliszu (24 grudnia 2014 roku i 13 sierpnia 2021 roku).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick