Wygraj bilet na konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”

0
materiały organizatora
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bilet dla jednej osoby na konferencję "Bądź świadomym przedsiębiorcą". Odbędzie się ona w piątek 22 listopada o godz. 17.00 w Hotel Villa Royal przy ul. Sienkiewicza 2 w Ostrowie Wielkopolskim. Szczegóły na wlkp24.info.

„Jak co roku do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdżają osoby z niezwykle interesującą historią swojej drogi, z własnym bagażem doświadczeń i nauką jaką z tego wynieśli, dając nam tym samym kopa inspiracji i motywacji” – mówią organizatorzy. Jak podkreślają, to jedyna tego typu konferencja w regionie i niezwykła okazja, aby porozmawiać z wyjątkowymi osobami, które łączą wykorzystują swoje bogate doświadczenia w prowadzeniu biznesów.

O kim mowa? O trojgu niezwykle doświadczonych liderów swoich branż, którzy rozwijają prężnie działające firmy, choć ich drogi nie były usłane różami. Czasami musieli walczyć z przeciwnościami niezależnymi od nich, innym razem zaczynać całkowicie od początku. To Patrycja Cierocka-Szumichora (Dyrektor artystyczna marki Patrizia Aryton), Piotr Krenig (ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, prezes zarządów w kilku firmach z branż: consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne) oraz Iwona Guzowska (polska bokserka i kickboxerka, mistrzyni świata, Europy i Polski, polityk, autorka książki „Najważniejsza decyzja”).

To oni będą inspirować, wskazywać i zwiększać wiedzę uczestników do bycia świadomymi w biznesie.

Zainteresowany? Dobrze trafiłeś, bo mamy do wygrania w konkursie bilet dla jednej osoby na konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”. Aby powalczyć o tę wartościową nagrodę, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Po raz który Stowarzyszenie „Świadomi w biznesie” organizuje Konferencję w Ostrowie Wielkopolskim?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Konferencja”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs trwa do wtorku 19 listopada, do godz. 12.00, ale kto pierwszy, ten lepszy!

REGULAMIN KONKURSU

materiały organizatora
redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick