Ostrovia przegrywa w Lesznie. Pierwsza porażka w sezonie

0
Dzisiaj w meczu V kolejki I ligi piłki ręcznej zespół KPR Ostrovia zagrał w Lesznie. W derbach Wielkopolski ostrowianie nie sprostali jednak drużynie MKS-u Real-Astromal. Do przerwy leszczyński zespół prowadził 15:11. W II części gospodarze powiększyli prowadzenie. W 44 minucie było 26:17 dla MKS-u, k†óry kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie, wygrywając ostatecznie 34:30. Tym samym Ostrovia doznała pierwszej porażki w regulaminowym czasie gry w nowym sezonie. Dzisiaj w Lesznie 7 bramek rzucił Patryk Marciniak, natomiast po 6 Artur Brychcy oraz Patryk Staniek. Z dorobkiem 9 punktów ostrowski zespół zajmuje 6. miejsce w tabeli. Lideruje Olimpia Piekary Śląskie, która do tj pory zdobyła 15 ,,oczek".