Nieoznakowane radiowozy trafiły do krotoszyńskiej policji

1
Kolejne pojazdy trafiły do policjantów z Krotoszyna. Tym razem mowa o nieoznakowanych autach, które będą służyły tamtejszym funkcjonariuszom w codziennej pracy. Kupno obu pojazdów było możliwe dzięki zdobytemu dofinansowaniu.

– Zakup tych pojazdów  (dwa auta marki Opel Astra – przyp. red.) możliwy był dzięki bardzo dobrze układającej się współpracy z lokalnym samorządem. Jeden z radiowozów krotoszyńska komenda otrzymała dzięki dofinansowaniu starostwa powiatowego w Krotoszynie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Drugi natomiast dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski oraz Gminie Rozdrażew i Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu – mówią krotoszyńscy policjanci.

Jedno z nieoznakowanych aut będzie przeznaczone do działań wydziału kryminalnego, a drugie ma służyć funkcjonariuszom pełniącym służbę w komisariacie w Koźminie Wlkp. – Z uwagi na to, że teren Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski i gminy Rozdrażew jest bardzo rozległy, nowy nabytek z pewnością ułatwi pracę mundurowym – zapewnia insp. Mariusz Jaśniak, komendant powiatowy. – Samochody to niezwykle potrzebne i cenne nabytki. Mundurowi, aby sprostać wyzwaniom przestępczości i móc skutecznie nieść pomoc ludziom znajdującym się w określonym zagrożeniu, muszą posiadać przyzwoite środki lokomocji oraz urządzenia wsparcia technicznego – dodaje.

Krotoszyn: Mundurowi z nowymi „czterema kółkami”

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Popieram zakup nieoznakowanych aut ale one powinny być używane do łapania na gorącym uczynku np jakieś włamanie a nie wysyłanie na sygnale radiowozu a potem ze sprawca sploszyl się i uciekł.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.