Jarota wygrywa w Ostrowie. Centra odpada z gry w Gołuchowie

3
Dzisiaj na boiskach w regionie rozegrane zostały mecze ćwierćfinałowe w Okręgowym Pucharze Polski. W Ostrowie na Stadionie Miejskim zespół Ostrovii podejmował Jarotę Jarocin. Goście wygrali 1:0 po bramce Damiana Sieranta w 31 minucie. Ostrowianie próbowali odrobić straty, ale piłkarze JKS-u bronili się w umiejętny sposób. Do niespodzianki doszło w Gołuchowie. Tamtejszy czwartoligowy LKS wyeliminował z gry trzecioligową ostrowską Centrę. Podopieczni Macieja Dolaty wygrali 1:0. Autorem gola na wagę awansu był Igor Skowron, który bramkarza Centry pokonał w 28 minucie. Problemów z awansem do półfinału nie miał kaliski KKS, który pokonał na wyjeździe GKS Rychtal.