Dreszczowiec w Gdyni. Końcówka dla BM Slam Stal

0
Olbrzymie emocje były w poniedziałkowym meczu koszykarzy BM Slam Stal, którzy w Gdyni walczyli z Asseco. Do przerwy ostrowianie grali dobrze. W II połowie ,,Stalówkę" ogarnęła niemoc. Rywale odrobili straty, posiadając nawet 11 punktów przewagi. Ostrowski zespół był w bardzo trudnym położeniu, ale potrafił pokazać wielki charakter. Doszło do dreszczowca w samej końcówce. Ponownie w roli głównej wystąpił Jure Skifić, który trafił równo z końcową syreną, doprowadzając do remisu 71:71 i dogrywki. W dodatkowym czasie gry rywale ponownie mieli kilka punktów przewagi, ale wczoraj ostatnie słowo należało do ostrowian. W dogrywce dramaturgia była wielka, ale to koszykarze BM Slam Stal wygrali 79:78.