Żużlowy baraż o PGE Ekstraligę odwołany z powodu pogody

4
źródło: fanpage TŻ OStrovii
Pierwszy mecz barażowy pomiędzy Truly.Work Stal Gorzów a Arged Malesą TŻ Ostrovia został odwołany. Mecz miał się odbyć w niedzielę 29 września o godz. 19.00, ale Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. postanowiła go odwołać z powodu "niekorzystnych prognoz pogody". Nowa data zostanie podana wkrótce.

Po przegranym przez Arged Malesę TŻ Ostrovia dwumeczu o bezpośredni awans do Ekstraligi żużlowej, przyszedł czas na walkę w barażach z Truly.Work Stalą Gorzów. Pierwszy mecz został zaplanowany na niedzielę 29 września, na godz. 19.00. W sobotni wieczór gruchnęła wiadomość, że spotkanie zostało odwołane. „Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatora, Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. odwołuje 1. mecz barażowy o prawo startu w DMP 2020” – czytamy na fanpage’u ostrowskiego klubu żużlowego.

ZOBACZ TEŻ: Rybnikowi gratulujemy awansu, prezesowi życzymy więcej ogłady [WIDEO]

Na razie nie wiadomo, kiedy przełożone spotkanie będzie rozegrane. Informacja na ten temat ma zostać podana w najbliższym czasie. Kiedy tylko będzie dostępna, podamy ją na wlkp24.info.

‼️‼️‼️WAŻNY KOMUNIKAT‼️‼️Odwołanie meczu barażowego o prawo startu w DMP 2020.Ze względu na niekorzystne prognozy…

Opublikowany przez TŻ Ostrovia Sobota, 28 września 2019

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. baju baju ! Polacy jak zwykle w sporcie kombinuja jak by tu wygrać ! To nie o pogide chidzi tylko o zdrowie Zmarzlika, zeby kontuzji sie nie nabawił. Niech kombinują i dawają przyklsd sportowego zachowania! Brawo Ekstraliga !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick