Zniszczyła trzy przystanki, bo…chciała rozładować stres

7
36-letnia mieszkanka Gminy Kotlin odpowie za uszkodzenie mienia, a grozi jej nawet do pięciu lat więzienia. Straty jakie poniósł zarządca obiektów to prawie dziewięć tysięcy złotych. Kobieta swoje zachowanie tłumaczyła tym, że...chciała rozładować stres.

Policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu trzech wiat przystankowych w Woli Książęcej, Wysogotówku i Twardowie. Wybitych zostało łącznie 12 szyb. Mundurowi dotarli do osoby, która mogła się tego dopuścić. Okazała się nią 36-letnia mieszkanka Gminy Kotlin. – Kobieta zniszczyła szyby kopiąc w nie i uderzając pięściami. Zdemolowane przystanki to efekt nadmiernej ilości alkoholu jaki w tym dniu spożyła 36-latka, oraz chęci rozładowania złości – informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Agresywna kobieta odpowie za zniszczenie mienia i grozi jej nawet do pięciu lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Na miłość boską nie piszecie że grozi jej 5lat to wszystko zależy jakiego będzie miała obrońcę czy zna sędziego czy nie?…9

  2. Niech odpracuje w ringu MMA !!! Tak naprawdę to żadne więzienie nie powinno grozić tylko odpracowanie w ramach prac publicznych za najniższą krajową… Kotlin przez pół roku powinien być najczystszą gminą w Polsce !!!

  3. Ta Pani zasługuje na karę wykonywania prac publicznych co najmniej przez kilka miesięcy… może wtedy sobie uświadomi,że niszczenie dobra publicznego nie popłaca oraz powinna pokryć koszty naprawy przystanków.Więzienie ją nic nie nauczy… tam tylko będzie miałaza darmo utrzymanie na koszt podatników,czyli nas wszystkich. Nauczy się,że stres najlepiej rozładować ciężką pracą.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick