Znamy wszystkich wokalistów Jarocin Festiwalu 2019!

0
40-lecie pracy artystycznej zespołu Dżem, 30-lecie Renaty Przemyk oraz 25-lecie Sebastiana Riedela & Cree to trzy jubileusze, które będą świętować wokaliści, którzy wystąpią na Jarocin Festiwalu 2019. Ogłosili to w poniedziałek organizatorzy tegorocznej edycji legendarnego festiwalu podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Spichlerzu Polskiego Rocka. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca.

To jednak tylko część wokalistów i zespołów, którzy znaleźli się w tegorocznym line upie. Oprócz nich wystąpią także: Marek Piekarczyk, Róże Europy, Sidney Polak, Happysad, Mrozu, Tabu, Lemon, Grubson, Marcelina, Piotr Cugowski, Ukeje, True Colors Band & DJ Live, a także finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych.

>> Wiemy, kto zorganizuje Jarocin Festiwal 2019 <<

JRM to konkurs muzyczny dla utalentowanych debiutantów na muzycznej scenie w Polsce. Ci, których najlepiej oceni jury, któremu będzie przewodzić Marek Piekarczyk, dostąpią zaszczytu zagrania na legendarnej scenie “Jarocina”.

Pierwszego dnia uczestnicy festiwalu będą obchodzić 30-lecie pracy scenicznej Renaty Przemyk, autorki takich przebojów, jak: „Babę zesłał Bóg”, „Zero”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Kłamiesz”. Na drugi dzień festiwalu zaplanowano kolejne jubileusze, a więc koncerty z okazji 25-lecia Sebastiana Riedela & Cree oraz 40-lecia Dżemu.

>> Techno na Jarocin Festiwalu? Zapytaliśmy mieszkańców, co o tym sądzą <<

Podczas Jarocin Festiwalu 2019 ma mieć miejsce także premiera wyjątkowego projektu, który stworzą Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski i Damian Ukeje. Wykonają oni partie wokalne na głosy. “Wysokie, mocne męskie głosy wykonają znane, najbardziej
energetyczne i porywające oraz wzruszające utwory polsko- i angielskojęzyczne.
Towarzyszyć im będzie, oprócz symbolicznej sekcji rytmicznej, orkiestra składająca się z kilkunastu wiolonczelistek” 
– zapowiadają organizatorzy.

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwalu odbędzie się 13 i 14 lipca, a scena ponownie zostanie rozstawiona w okolicach ul. Maratońskiej, która jest owiana legendą i wpisała się w historię imprezy.

>> Burmistrz wydaje oświadczenie. Festiwal bez disco polo, ale zmiany będą <<

Dzień przed festiwalem zakończy się przedsprzedaż biletów. Będzie je można kupić zarówno na oba dni, jak również z podziałem na pojedyncze. Karnet na całą imprezę to kosz rzędu 139 zł. Na jeden dzień – 79 zł. W trakcie trwania Jarocin Festiwalu cena wejściówek będzie wyższa. Dwudniowy karnet będzie wówczas kosztować 179 zł, a na jednodniową wejściówkę będzie trzeba wydać 99 zł. Szczegóły na grafice poniżej oraz na oficjalnej stronie imprezy jarocinfestiwal.pl.

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick