Techno na Jarocin Festiwalu? Zapytaliśmy mieszkańców, co o tym sądzą

3
Co o pomyśle wprowadzenia do lineup'u tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu muzyki techno sądzą mieszkańcy Jarocina? Zapytaliśmy ich o zdanie.

Wiele mówi się w ostatnich tygodniach o Jarocin Festiwalu. Burzę wywołały doniesienia jakoby podczas tegorocznej edycji rockowego dotychczas muzycznego wydarzenia, miałoby się pojawić disco polo. Władze miasta zaprzeczyły tym informacjom, ale brak szczegółów na temat zbliżającej się imprezy wywołał wśród zainteresowanych tym wydarzeniem wiele pytań. Na wiele z nich nadal nie poznaliśmy odpowiedzi.

Jedna kwestia została jednak rozwiana. Władze miasta poinformowały, że nie disco polo, a muzyka techno będzie grana na zakończenie każdego dnia festiwalu. Co o tym pomyśle sądzą mieszkańcy Jarocina? Odpowiedź w materiale wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Aby uzyskać namiastkę opinii o przyszłości festiwalu należy zapytać kilkudziesięciu mieszkańców Jarocina i okolic. I to tych, którzy czynnie uczestniczyli w poprzednich edycjach. Ponadto to zlot muzyczny przede wszystkim dla gości a nie dla mieszkańców. Jaki cel miała emisja tej „łapanki ulicznej”? Autorze! Ten materiał nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.
    Za kogo Pan ma czytelników tego portalu?

    • I tak jest z dziennikarzami jest postęp. Bo jeden z nich który najczęściej rozmawia z przechodniami zadając pytanie zawsze sam sobie na nie odpowiada. Pytany odpowiada tylko tak albo nie, bo pytania są przeważnie zamknięte.

  2. Teraz kiedy nadchodzi wiosna muzyka techno będzie dobiegała zewsząd do naszych uszu. Przecież tradycyjnie ludzie będą trzepali przed świętami dywany.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick