DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Złoto jedzie również do Ostrowa

Dla Weroniki Szymczak to drugi tytuł mistrzyni Polski juniorek po ubiegłorocznym zwycięstwie w full-contact. Tytuł dał jej kwalifikację do tegorocznych Mistrzostw Europy w Skopje w Macedonii.

W mocno obsadzonym turnieju w Legnicy walczyli też inni reprezentanci KBC. Olga Michalska spotkała się w pierwszym eliminacyjnym pojedynku kategorii -56kg z mistrzynią świata i reprezentantką Polski na lipcowe World Games Małgorzatą Dymus. Olga przez długi czas w tym pojedynku prowadziła na kartach sędziowskich, jednak wraz z upływem czasy górę brało doświadczenie Dymus, która zwyciężyła w tym pojedynku.

Tomasz Przybylski również nie miał szczęścia w losowaniu bowiem w pierwszym pojedynku trafił na ubiegłorocznego mistrza polski Adama Gielatę, który jak się później okazało z powodzeniem bronił tytułu.

– Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Na tle silnych rywali pokazali i myślę, że udowodnili sobie, że przyszłość jest przed nimi. Olga i Tomek ciężko pracują na swoje sukcesy i z pewnością w gronie seniorów one szybko przyjdą. Weronika Szymczak potwierdziła umiejętności w gronie juniorów i cieszymy się, że mamy taki talent u siebie – komentuje Radosław Radomski, trener Kick-Boxing Club Ostrów Wlkp.

 

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz