Zderzenie dwóch osobówek i busa. Dwie osoby w szpitalu. Kolizja w Szczurach

1
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa doszło na drodze krajowej nr 25 w kierunku Antonina. Pojazdami łącznie podróżowało sześć osób. Dwie z nich zostały zabrane do szpitala. Do kolizji na krajowej "11" doszło natomiast w Szczurach, gdzie auto dostawcze zderzyło się z osobówką. Nikt nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracują strażacy oraz policja, która wyznacza objazdy. – Ze wstępnych ustaleń kierujący busem uderzył w poprzedzający go pojazd. Służby prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA

Inne zdarzenie drogowe miało miejsce ok. godz. 14.00 w Szczurach, gdzie doszło do kolizji. Zderzyły się dostawczy renault, który zderzył się z peugeotem na skrzyżowaniu w ciągu DK11. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną do uprzątnięcia pozostałości po zderzeniu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. To jakieś feralne skrzyżowanie nie wiem w co patrzą kierowcy jadący przez to skrzyżowanie prosto, że nie widzą skręcających na skrzyżowaniu przed czy za kościołem w lewo lub w prawo i lądują kierowcom skręcającym w kufrze. Rozwiązaniem albo swiatła,albo takie ograniczenie prędkości, ze bezpieczeństwo się poprawi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick